PERE-, GRUPI- VÕI PORTREEFOTO

Jäädvustame hetked Sinust, perest, heast seltskonnast või sõpradest. Kaasa võib võtta ka lemmikloomad või armastatud mängukannid (karud, autod või mootorattad). Fotosessioonil jäädvustame Sinust või kuni neljaliikmelisest grupist mõnusa pildiseeria stuudios või looduses . Soovi korral klassikalised ilupildid modellialbumisse või reklaamiks. Fantaasiapiltidel ei ole piire – tule oma ideega aitame teostada. Tulemuseks midagi mis paneb Sul silmad särama ning saad pilte näidata ning jagada perele ja sõpradele.

 • Pildistamine kuni 1 tund stuudios või looduses, 40-st valikpildist kuni 10 töödeldud pilti koos failidega. HIND 120.-€
  Personaalne juhendamine
  Sisaldab pildivalikust kuni 10 pilti
  Pildid järeltöötlusega
  Täissuuruses trükikõlbulikud failid
  Veebigalerii sõpradele jagamiseks
 • Pildistamine kuni 2 tundi stuudios või looduses, 60-st valikpildist kuni 15 töödeldud pilti koos failidega. HIND 180.-€
  Personaalne juhendamine
  Sisaldab pildivalikust kuni 15 pilti
  Pildid järeltöötlusega
  Täissuuruses trükikõlbulikud failid
  Veebigalerii sõpradele jagamiseks
 • Eritöötlus 35.-€/h 
 • Ürituste pildistamine – hind kokkuleppel

Kõik hinnad on näitlikud, lõplik hind kujuneb vastavalt kokkulepetele ja keerukusele ning samuti pikaajalisele koostööle.
Väljaspool Tallinna lisandub hinnale transport 0,4.-€/km kohalesõidutasu.

Trükivõimalused – fotolõuend, erinevad panoraampildid, tavatrükk fotopaberile jne


Lisateenustena fotoraamat, kalender, fototapeet, posterid, suured väljatrükid, reklaamplakatite kujundamine. Soovi korral aitavad juuksur, stilist ja jumestaja.

Alati on palju erinevad soove ja nägemusi, sellepärast on alati hea enne pildistamist kokku leppida teemad ja soovid lõpptulemusele. Parima tulemuse saavutamiseks on hea eelnevalt kohtuda. see on Teile täiesti tasuta! Kirjutage või helistage ning lepime kokku mida ja kuidas teeme – ka fotograafid ei ole kõigeks võimelised.